Kurumsal

HAKKIMIZDA

Sigorta sektöründe 20 yıllık sektör deneyimine sahip olan şirketimiz 2009 yılı itibarı ile kurumsallaşma yolunda Tolga Atilla Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. olarak deneyimli personel kadrosu ile varlığını sürdürmektedir.

Eğitimli, araştırmacı ve çalışkan kadrosu ile sektörün önde gelen Sigorta Acentesi ve Danışmanı
Tolga Atilla Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. sigortanın tüm branşlarında faaliyet gösteren ve danışmanlık yapan yapısının yanında sektörde ilklere imza atan, yeni teknolojiye ve gelişmelere açık bir sigorta aracı kuruluşu olarak sigorta sektörü ve sigortacılıkla ilgili pek çok bilgiyi bir araya getirerek güncel yaşamdaki risklerin daha iyi anlaşılabilmesi amacıyla sürekli kendini yenileyip geliştirmektedir.

VİZYONUMUZ

Şirket olarak amacımız daima üst seviyede hizmet sunmaktır.

Üst seviye hizmetten kastımız; müşterilerimizin memnuniyetini sağlayarak uzun vadeli ilişkiler geliştirmiş, tercih edilen ve sigortalılarımız tarafından referans gösterilen bir aracı şirket olmayı;

Aynı zamanda; iş ortağı olduğumuz sigorta şirketleri ve sektördeki diğer kurumlar tarafından her bakımdan beğenilip, takdir edilen, örnek gösterilen bir acente yapısında olduğumuzu ve işini severek yapan güvenilir, bilgili ve tecrübeli kurumsal kültüre sahip ekipten oluşmakta olduğumuzdur.

Günümüzde sigortalılar kendi önemlerinin farkına varmış ve satın aldıkları her türlü ürün ve hizmetle ilgili sorgulama yapmaya başlamışlardır. Örneğin; artık herkes Kasko, Konut ve İşyeri sigortası yaptırırken dikkat edilmesi gereken muafiyet ve teminatları biliyor. Bu durum bizim için son derece memnuniyet vericidir. Çünkü böylelikle var olan rekabet ortamında “iyi olan” öne çıkacaktır.

Artık tüm sigorta şirketlerinin ürünleri birbirlerine çok benzer bir duruma gelmiştir.
Elbette küçük farklılıklar vardır. Ancak bu küçük farklılıklar hizmet anlayışı ile birleşince önemli ayrıcalıklar ortaya çıkmaktadır. “Mükemmellik detaylarda gizlidir

MİSYONUMUZ

Sigortalılarımızın ihtiyaçlarını ve beklentilerini çağdaş yaşamın gerektirdiği her imkanı kullanarak ve güncelliğini takip ederek, kendini sürekli yenileyen ve geliştiren bir biçimde karşılayan sigorta ürünleri ve hizmetini sunmak ve böylece azami müşteri tatminini sağlayarak; insan kaynakları, eğitim, verimlilik ve sigortalıların devamlılığı açısından Türkiye’de örnek sigorta şirketi konumuna gelmektir.

Sigortacılığın poliçe kağıtlarından pratiğe döndüğü an olan hasar durumunda, meydana gelen zararı tam ve eksiksiz olarak hızla karşılamak üzere yanınızdayız. Poliçe bizim için imza altına alınmış sözümüzdür.

Size ancak Güven verebiliriz…